oferujemy

szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn

Szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn.

Z wykorzystaniem najlepszej aparatury, nowoczesne zabiegi z pogranicza kosmeceutyki. Kompleksową, holistyczną kurację dopełniają preparaty do pielęgnacji domowej i suplementy diety, dobrane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje opracowany przez specjalistów światowej klasy: Kolagen 5000, a także całe linie pielęgnacyjne (kremy, maseczki, zmywacze, peelingi). Gabinet „biobody” zaprasza również na specjalistyczne masaże ciała i twarzy.

Prawdziwym unikatem w szerokiej ofercie gabinetu jest leczenie bańkami lekarskimi. To nie tylko technika przystawiania szklanych naczynek do skóry tak, by wywołać podciśnienie. To przede wszystkim wiedza o tym komu i w czym taka forma terapii pomoże, a mało kto wie, że pomoże prawie każdemu…to także olbrzymia empatia i wyczucie stawiającego.

polecamy

Pielęgnacja dłoni i paznokci

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody. Mówimy często, że dłonie to wizytówka człowieka i świadectwo jego kultury osobistej. Piękne, długie, zdrowe paznokcie, aksamitna, delikatna skóra dłoni to marzenie niejednej kobiety.

więcej

Drenaż limfatyczny

Łagodnie wykonywany masaż usprawnia przepływ chłonki (limfy), przeciwdziała powstaniu chorób spowodowanych jej zastojem, jak również likwiduje obrzęki zastoinowe, zapalne i chłonne. Zbawiennie działa na odporność organizmu.

więcej

Masaż bańkami chińskimi

Masaż problematycznych obszarów ciała zassaną, gumową bańką chińską, działający odchudzająco i ujędrniająco. Doskonale wspomaga redukcję cellulitu. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

więcej

Masaż stemplami Pantai Luar

Wywodzący się z Indonezji zabieg harmonizujący całe ciało. Skóra, po zabiegu - odpowiednio nawilżona i natłuszczona, odzyskuje właściwą jędrność i zdrowy kolor. Masaż ten jest szczególnie polecany dla osób z przeczulicą tkankową.

więcej

Masaż leczniczy

Wspomaga leczenie i zapobiega schorzeniom, głównie aparatu ruchu. Przyspiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł po urazach, niedowładach i porażeniach kończyn, doskonale działa w zespołach bólowych kręgosłupa.

więcej

Eksfoliacja kwasami AHA i BHA

Peelingi kwasami są bardzo skuteczną, naturalną metodą cofania wskazówek zegara biologicznego skóry. Mają bardzo korzystne działanie na skórę właściwą prowadząc do zwiększenia jej grubości bez wywoływania stanu zapalnego.

więcej

ZAPRASZAMY

Catio Vital

Zabieg głęboko oczyszczający z podwójną jonizacją.

więcej

Catio Lift

Zabieg silnie liftingujący na bazie elektrostymulacji.

więcej

Peeling Migdałowy

Dla każdego rodzaju skóry, również bardzo delikatnej.

więcej

Catio Vital Eye

Po zabiegu oczy nabierają młodzieńczego piękna.

więcej

Catio Vital Lift

Zabieg silnie liftingujący z efektem operacji chirurgicznej.

więcej